Kraila Zerkense

Z Nostalgia
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Kraila Zerkense
Zerkense.jpg
Tituly: {{{Tituly}}}
Rasa: Sin'dorei
Povolání:
Věk: 77 let
Narození: Neznámé 555
Úmrtí: {{{Úmrtí}}}
Příslušnost: Lordaeron flag.png Lordaeron, Garda lorda Fenrise
Lokalita: {{{Lokalita}}}
Vztahy: {{{Vztahy}}}
ZD ND CD
ZN N CN
ZZ NZ CZ
|Visible}}"
Přesvědčení:

{{{Poznámky}}}

Kraila Zerkense stávající gardistka Fenrisů. Členka Kruhu v morových zemí, bývala Nejvyšší soudkyně Heartglenu a mnohé další... .


Život

Její život ve skutečnosti začal příchodem do Heartglenu, v zimě roku 618. Byla najata do místní armády co by felčarka a kněžka Světla. Díky její aktivní a spolehlivé dušičce začla stoupat na armádním žebříčku. Získala si nové přátelé, kteří jí záhy dotlačili na místo Nejvyšší radní Hearthglenu.

Vyvíjela takové úsilí a aktivitu, až ji to stálo vše. Při jednom z incidentů a zátahu na podzemí pod pevností města, se dostala na absolutní pokraj svých sil a stála nad tenkou hranicí mezi životem a smrtí. Téhdá se změnil její život a udělala se tlustá čára za šedesáti lety učení Světla. Byla odnesena v dobré víře Měsícem do věže Kruhu, její život byl zachráněn. Po týdenní absenci byla spatřena se zeleně žhnoucími očky. Svět se změnil a ona získala zášť ke všemu, co doteď bylo pro ni svaté. Stala Krvavou a přidala se ke Kruhu. Zde se vzdělávala a taktéž se zjistilo, že se u ní objevil smysl pro temná umění. Brzy si našla i vhodného učitele díky přítelkyni Eině Silversong. Nalézá směr učení, co jí provází dodnes.

Přichází zlom, Heartglen padá a ona společně s přeživšími prchá, dokud se nedostanou do Hvozdu.

Hvozd je kapitola sama pro sebe. Hned po příchodu do provincie je přijmuta do řad armády lorda Fenrise. Zapadá velmi rychle, navzdory změny jejího umu. Upíná se na práci a taktéž, její kariérní postup letí do nebes. Roku 617 získává post gardy, který jí zůstává až dodnes.

Nutno podotknout, že za dobu ve Hvozdu měla rozličná působiště, které si žel sama moc nepamatuje a tak není záhodno je uvěřejňovat. Rozhodně mezi místa, co jí utkvěla v paměti patří působení na Stříbropolí - jeho částečná správa pod Měsícem. Taktéž nutno uveřejnit Ambermill a jeho podzemí ve společnosti Glandriana Profiona Blakea. Cokoliv co činila a činí v rámci armády, činní tak, aby nikdy provincie neutrpěla, ba naopak.

Je rok 623 a ona je stále v gardě a v čele vedení celé provincie.Kraila a její magická stránka


Co se týče jejího vzdělání, získala komplexní přehled už v dobách heartlegenského Kruhu. Praxi získala díky jedné nejmenované bytosti, ve špičatém klobouku, které chodí symbolicky nosit na hrob květiny.

Co se týče komplexního rozvoje, je ve výsledku samouk a málo koho respektuje natolik, aby jej považovala za učitele. Vždy spíše konzultovala. Je velice chtívá moci a vědění, tudíž málokdy se stane, že se neučí něčemu novému.


Kraila a vzezření


Na to, že je to elfka, je poměrně menšího vzrůstu. Její výška nikdy nepřesáhla 167 centimetrů.Částečně i díky svému usilovnému přičinění,je po sedmi letech a spoustě ran osudu poměrně křehká květinka, co se fyzické stránky týče. Co na na ní opravdu stojí za povšimnutí, že velmi málo sundává rukavičky na veřejnosti. Důvod je prostý, magická manipulace s ohněm a následky v podobě popálenin na rukou. Pokud se jedná o její ošacení, volí přednostně róbu.


Kraila a psychika


V tomhle ohledu je velmi, vrtkavým tvorem. Ve svém, neskonale hlubokém nitru není čiré zlo, jen se to extrémě těžce hledá. Má období, kdy se jeví jako poměrně slušný a hodný tvoreček. To je pak schopná odpustit i zarytému nepříteli (pozn. v tomhle období bývá málo magicky aktivní). Vůči tomu máme obraz běsnící a krvelačné zmije. Intriky, podplácení, manipulace s okolím a mnohé jiné rozličnosti z jejího repertoáru. Pro málo znalé její povahy, se může zdát jako kovaná neurotička. Je dosti nepředvídatelná.

Vždy měla za cíl získat moc, jak politickou tak magickou. Toho se drží a vždy za tím půjde.


Její slabosti - Jedná se o králíčky, převážně pak ty bílé a chundelaté. Taktéž dokáže ztratit hlavu nad sladkým a nebo nad věcmi, jež mají velkou finanční hodnotu a třpytí se.